Zde pro Vás zveřejňuje aktuality

Vážení účastníci Podzemního pochodu JOSEFOV 2024

Rádi bychom Vás informovali o tom, jak bude probíhat pochod.

Registrace bude probíhat v Bastionu I. 50.3383506N, 15.9248814E

Ve Vaší registraci je stanoven čas vstupu do podzemí. Doporučujeme dostavit se k registraci na místě s minimálním 30 minutovým předstihem, kde Vás vybavíme startovací kartou a stravou.

Skupiny jsou plně obsazeny a není možné měnit čas přímo na místě, proto Vás prosíme o dodržení časů.

Po registraci si Vás převezme průvodce, který s Vámi projde cca hodinovou prohlídkou podzemím a po prohlídce Vás navede na okružní trasu po

Naučné stezce – Krytá cesta Pavla Mertlíka.

Další možnost stažení mapy:

Po absolvování této trasy se vrátíte zpět a na místě registrace Vám vydáme ocenění.

Během trvání pochodu Vám v místě registrace bude k dispozici káva a čaj.

Parkování vozidel je možné cca 200 m od vstupu na označeném parkovišti.

Účastníci virtuálního pochodu

mohou splnit svoji trasu v časovém rozmezí od 27. 1. 2024 – 25. 2. 2024. Záznam trasy (stopař, záznam z hodinek, nebo screenshot z telefonu) včetně Vašeho startovacího čísla následně odešlete na email: info@pochodnickyspolek.cz a následně Vám bude odeslán balíček s pamětním odznakem.

Děkujeme, že navštěvujete naše pochody a pomáháte nám tím podporovat zajímavá místa naší republiky.

Team Pochodnického spolku

Rádi bychom Vás taktéž pozvali na naše další pochody:

Staroměstský pochod 24. 5. 2024

Ve spolupráci s Východočeským klubem celních veteránů – Pochod Finanční stráže 14. 6. 2024

A dále připravujeme Pochod Mobilisace, 21. 9. 2024.

Pro více informací sledujte stránky:

www.pochodnickyspolek.cz                      www.armypochody.cz